Patronat naukowy

Patronat projektu w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego. Dzięki pomocy w opomiarowaniu budynku mamy dostęp do unikatowych danych na temat efektywności zastosowanych rozwiązań.

Projektanci

Pracownia projektowa ANTA architekci pod przewodnictwem Daniela Cieślika to doświadczony zespół projektantów, którzy dobrze rozumieją kierunki nowoczesnego budownictwa i potrzeby rynku polskiego.

Konstrukcja prefabrykowana

Northouse to ponad 10 lat doświadczenia w wznoszeniu budynków prefabrykowanych w standardach niemieckich. Dzięki wypracowanym standardom oferują szybki proces bez typowych błędów.

Płyta fundamentowa 

Dostawca sprawdzonych rozwiązań w zakresie posadowienia budynku. Płyta wykonana w oparciu o izolację poziomą i pionową z XPS (autorski szalunki tracony). Podbudowa wykonana z dolomitu i tradycyjne zbrojenie to gwarancja stabilności.

Stolarka otworowa

Okna i drzwi marki Budvar to prawie 30 lat doświadczenia w produkcji stolarki PCV i aluminiowej. Jakość wykonania detali jest bardzo wysoka co powoduje, że firma plasuje się na czołowym miejscu w rankingach okien.

Żaluzje fasadowe

Firma z niezaprzeczalnie największym na polskim rynku doświadczeniem w produkcji zacienień zewnętrznych okien. Bardzo dopracowane i niezawodne żaluzje fasadowe to znak rozpoznawczy tej firmy.

Konstrukcja dachu

Sprawdzony partner dostarczający bardzo dobre wiązary dachowe. Znakomita obsługa techniczna eliminuje wile problemów na budowie.

Poszycie dachu

75 lat doświadczenia w obróbce aluminium jako poszycia dachu i elewacji to przyczyna rozpoznawalności w branży. 

Elewacja

Jednoznaczny lider w rozwiązaniach wykonania elewacji w systemie ETIX. 

Pompa ciepła

Zdecydowany lider na rynku pomp ciepła. Firma, która tworzy standardy jakości i niezawodności dbając przy tym o estetykę.

Wentylacja mechaniczna 

Firma z bardzo dużym doświadczeniem i wolą tworzenia nowych standardów w obszarze wentylacji z odzyskiem ciepła. Znakomite filtry antysmogowe to bardzo dobre uzupełnienie systemu. 

Beton komórkowy

Jedna z najbardziej liczących się firm w obszarze produkcji materiałów do wznoszenia przegród w tradycyjnej technologii. Bardzo dobrze rozwinięty dział techniczny powoduje, że wszelkie wrażliwe miejsca są dopracowane.